• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Endüstrinin Yeni Sosyal Medyası

İş gündemini paylaş, herkes okusun

Bakın, endüstri mensubu olan firmalar iş gündemlerini burada paylaşıyor. Eee hadi :) Genel paylaşımları siz burada yapın, endüstriyle her zaman bağlantıda kalın.
Konular
78
Mesajlar
161
Konular
78
Mesajlar
161

Bıçak sırtı bir konu: Endüstri 4.0

Bu konu biraz çetrefilli :) Ortak akıl geliştirmek yararlı olur. Endüstri 4.0 ile ilgili tüm konuları, tecrübelerinizi, görüş ve düşüncelerinizi burada paylaşabilir, diğer paylaşımlara yanıt verebilirsiniz.
Konular
39
Mesajlar
79
Konular
39
Mesajlar
79

Araştırma dosyaları ilgini çeker mi?

Biz, ST Endüstri Medya olarak bazı araştırma dosyaları hazırlıyoruz. Hem dergiler ve radyolarımız için de içerik oluyor, güzel şeyler çıkıyor :) Siz de dosya konularımıza bir göz atın lütfen. İlginizi çekerse, bir şeyler de siz yazarsınız.
Konular
6
Mesajlar
119
Konular
6
Mesajlar
119

Enerji sektöründe bak neler oluyor?

Enerji sektöründe gerçekleşen projeleri ya da merak ettiklerinizi burada okuyabilir, soru sorabilir, yayınlanan konulara yorum yazabilirsiniz. Daha da iyisi siz de paylaşım yapın ki tüm endüstri her zaman etkileşim halinde olalım :)
Konular
14
Mesajlar
30
Konular
14
Mesajlar
30

İşte yeni mesai arkadaşlarımız: Robotlar

Her işi yapan robotlardan nasıl bir arkadaş olur henüz biz de bilmiyoruz :) Biz işin robotlu üretim tarafıyla ilgileniyoruz. Bizce siz de ilgilenin çünkü onlar artık üretimin her aşamasında yanımızda çalışıyorlar. Bu konu ilginizi çekiyorsa, okuyun, yazın, siz de paylaşın.
Konular
18
Mesajlar
33
Konular
18
Mesajlar
33

Bina, inşaat ve malzeme sektörüne bir bak

Sektör o eski şatafatlı günlerine döner mi, ne dersiniz? Dönse iyi olur :) Malum bu sektör tam 4 sektörü besliyor. Bina, inşaat ve malzeme sektörünü ilgilendiren tüm konular burada. Gelişmeleri görün, siz de görüş ve düşüncelerinizi paylaşın.
Konular
8
Mesajlar
31
Konular
8
Mesajlar
31

Online ne eğitimler var, hem de ücretsiz

Etkinlik duyurularınızı burada yapabilir, sitenize link verebilirsiniz.
Konular
52
Mesajlar
69
Konular
52
Mesajlar
69

Teknik personel mi arıyorsun?

Ne o, hastaneye doktorla, endüstriye mühendis aynı yerde aranır mı hiç :) Yaz Endüstri Forum’a, sadece endüstri mensubu olan kişiler okusun. Hem para da ödeme, zaten ilan değil ki, paylaşım bu. Hadi aradığın personelin özelliklerini burada paylaş. Gör bak, kimler dönüş yapacak.
Konular
3
Mesajlar
3
Konular
3
Mesajlar
3

Endüstride iş mi arıyorsun?

Madem iş tekliflerine açıksınız, neden burada bir paylaşım yapmayasınız ki? Tabi ki burası bir ilan ya da iş bulma sitesi değil. Malum, burası ''Endüstrinin Yeni Sosyal Medyası'' Hadi paylaşım yapın, endüstri firmaları iş tekliflerine açık olduğunuzu bilsin. Tabi ki ücretsiz, hiç sosyal medyada paylaşım ücretli olur mu :)
Konular
2
Mesajlar
2
Konular
2
Mesajlar
2
Top