• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Recent content by BulentCebin

1. BulentCebin

Son Kaynak Tedarik Tarifesi Hakkında Merak Edilenler

Merhaba, Serbest tüketici hakkı kazanmış her bir abone arzu ettiği bir elektrik tedarik anlaşması yapabilir. Bu konuda engelleyici bir mevzuat yoktur. Aslında SKTT anlaşması demek doğru değil. SKTT, belirlenen tüketim limitimi aşan bir aboneyi ifade etmek için kullanılır. Bu tarife grubuna...
  2. BulentCebin

Şimdi Ne Yapıyorlar? – Araştırma Dosyası

Merhaba, Ben Bülent Çebin Yüksek elektrik tüketimli işletmelere elektrik piyasası konusunda danışmanlık hizmeti veren AFA Enerji Danışmanık şirketinin kurucusu ve genel müdürüyüm. Ulusal ve uluslararası birçok işletmenin enerji maliyetlerini yatırım gerektirmeden düşüren hizmetlerimiz var...
  3. BulentCebin

Son Kaynak Tedarik Tarifesi Hakkında Merak Edilenler

2018 yılında EPDK'nın belirlemiş olduğu tüketim limitini aşana abonelerin aktif enerji birim fiyatının artık tarife ile belirlenmeyeceğine dair bir karar alındı. Bu kapsama giren abonelere de Son Kaynak Tedarik Tarifesi üzerinden elektrik kullanan aboneler denildi. Her sene bu limit düşüyor ve...