• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Huseyin Karayagiz

KISA ÖZET:
TRANGELS Kurucu Ortak:
Her sektörde ülkemize ve ekonomimize değer katacak fikir, girişim ve inisiyatiflere yatırım yapmak ve lider uluslararası şirketler oluşturmak ve geliştirmek amacıyla 2015 yılında TRAngels melek yatırım şirketi kurucusu oldu
Yenilenebilir Enerji Girişimleri Lider yatırımcı olarak akif iş hayatına devam ediyor.
RePG, Laska ve BATRON Enerji lider yatırımcıdır.
2016 yılından itibaren aktif olarak REPG Enerji İş, Satış ve Pazar Geliştirmeden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi/Başkanı görevini yürütmektedir.

GENEL ÖZET :
1993 Yılı Boğaziçi Bilgisayar Mühendisliği lisans ve 2015 Bahçeşehir Ü. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisans mezunudur. 15+ yıl HP ve Fujitsu gibi sektörün lider firmalarında Satış, Pazarlama ve iş geliştirmeden sorumlu GMY olarak görev yaptı.

25+ yıl Banka, Finans, Telecom, Enerji, Üretim, Genel ve Kamu sektörü için İnternet Servisleri, Çözümleri, Mobil ve Bulut tabanlı hizmetler geliştirilmesini, satışını ve yönetimi yapmaktadır. Kurumsal firmalara ve girişimcilere yaklaşık 14 yıldır “Lider Melek Yatırımcı” olarak koçluk ve mentörluk yapıyor.

The Coaching Institude tarafından sağlanan , "Business Development Coach", "SM Business Coach" ve "Executive Coach" sertifikalarını 2005 yılında tamamlamıştır,

Her sektörde ülkemize ve ekonomimize değer katacak fikir, girişim ve inisiyatiflere yatırım yapmak ve lider uluslararası şirketler oluşturmak ve geliştirmek amacıyla 2015 yılında TRAngels melek yatırım şirketi kurucusu oldu. 2011 yılında İnternet Servislerinin ve E-ticaret alt yapılarının ”Mevzuata” ve “Hukuka” uygun olmasını sağlayan, şirketlerin “e-şirket” dönüşümü konusunda öncü çalışmalar yapan TÜRKKEP in kurucu ortağıdır. KEP, E-imza, E-fatura, E-defter, E-Saklama, E-Mutabakat, E-defter ve KEP-Bordro gibi E-çözümler, E-Servisler ve E-hizmetler alanında öncü ve katma değerli çözüm ve servisler geliştirmeye devam etmektedir.

TBD ( Türkiye Bilişim Derneği) İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyesi ve E-Türkiye E-Devlet Çalışma gurubu yöneticisidir. 2015 yılında “Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler” alanında “Avrupa ve Türkiye E-Kimlik ve Uygulamaları” Master tezini tamamladı.

Lider Melek Yatırımcı olarak hedeflediği &çalıştığı girişimler Enerji, Yapay Zeka, Mobil & Otonom Gelecek ( şirket & araçlar) : RePG Enerji, Batron Enerji, Laska Enerji, Ahtapot, Ulouder, Buck.Ai & Adastec.

Melek Yatırımcı fokus alanı; Siber& Mobil güvenlik, Bio, Temiz &Çevre Teknolojileri: LOKİ, TALA, Bü-Tarım, BAK-TEK, Nanomik, Micro-S, Simpleforms & Stockfolio.

2016 yılından itibaren aktif olarak REPG Enerji İş, Satış ve Pazar Geliştirmeden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi/Başkanı görevini yürütmektedir.

İletişim

Twitter
huseyin_krygz
Facebook
huseyin.karayagiz

Following

Takipçiler