• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kozan Demircan

Dijital Dönüşüm Mimarı olarak organizasyonlarda beceri açığını kapatmaya yönelik mesleki eğitimler veriyorum. Corona sonrası yeni normalde şirketlere dijitalleşme konusunda danışmanlık veriyorum. Bilgi Üniversitesi öğretim görevlisi olarak From Invention to Innovation Lisans dersini veriyorum. Studio Canlı uygulamasında kişisel gelişim eğitimleri veriyorum.

Eğitim ve danışmanlık konularım arasında uzaktan çalışma, dijital pazarlama, dijital girişimcilik ve iş geliştirme, e-ticaret ve online pazarlama, yeni medyada marka yönetimi, yapay zeka ile veri görselleştirme, dijital liderlik, tasarımlı düşünme, yıkıcı ve yenilikçi trendler ve blokzincir-dijital paralar yer alıyor.

Kişisel gelişim eğitimlerim arasında bilinçli farkındalık ve motivasyon, zaman yönetimi teknikleri, takım liderliği, teknoloji felsefesi, sanat felsefesi, uzay bilimlerine giriş, bilimkurguda sinema-çizgi roman-roman akımları gibi konular bulunuyor.

Kişisel bloğum khosann.com’da bilim-teknoloji makaleleri yazıyorum. ST Endüstri Radyo’da Kozan Demircan’la Dijital Gelecek programını hazırlayıp sunuyor, Otomasyon dergisinde köşe yazıları yazıyorum. İngilizce ve İtalyancayı akıcı olarak konuşuyorum. Twitter/instagram: @Khosann.
Birthday
11 Ekim 1975 (Yaş: 48)
İnternet sitesi
https://khosann.com/

İletişim

Twitter
Khosann
Facebook
kozand

Takipçiler