• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Recent content by MirayBdm

1. MirayBdm

#TridiTalks Üretim Sektörü için Globalleşme ve Kurumsallaşma (CANLI YAYIN)

#triditalks serisine bu ay; 35 yıllık deneyimiyle sektördeki birçok firmanın büyüme ve globalleşme yolculuğuna yön vermiş, en çok okunan iş kitapları listesinden düşmeyen Milyon Dolarlık Sözler kitabının yazarı Haluk Ziya Türkmen konuk olacak. Pandemiyle daha da kırılganlaşan tedarik...
  2. MirayBdm

Talebe Özel Üretim ve Türkiye'de Kullanımı

Türkiye’de yaklaşık 2 milyar dolarlık iş hacmi olan talebe özel üretim tedarik pazarı, her geçen yıl şirketler tarafından daha da önem kazanıyor. Buna yönelik dağınık üretim partner ağını tek bir platforma sığdıran ve yapay zeka destekli teknoloji alt yapısıyla dijital çözümler sunan Tridi, 2021...
  3. MirayBdm

Üretimde Teknoloji ve İnovasyon Yaklaşımı

Sevgili forum üyeleri, Üretim tedarik platformu Tridi olarak #TridiTalks serisinde değerli konuklarımızı ağırlamaya devam ediyoruz. Serinin 4. bölümü 23 Mart 2022 tarihinde saat 19:00'da gerçekleşecek. Etkinliğe sektörün önemli isimlerinden, B/S/H Teknoloji ve İnovasyon Yöneticisi Hasan Emrah...