• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Forum Kullanımı

Endüstri Forum’a ücretsiz üye olarak konu açabilir ve mevcut paylaşımlara yorum yapabilirsiniz. Foruma üye olan herkesin, profiline kendisine ait fotoğrafını eklemesi gerekmektedir.

Nasıl Konu Açılır?

Forum ana sayfasında yer alan Yeni konu aç… butonuna tıkladığınızda paylaşım yapabileceğiniz kategoriler sıralanacaktır.

Paylaşımı yapacağınız ilgili kategoriyi seçerek Konu Başlığı ve Metin kısımlarını doldurarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yaptığınız paylaşımın altında yer alan Dosya ekle butonuna tıklayarak 8mb’a kadar dosya ve görsel de paylaşabilirsiniz. Anket oluştur kısmına tıklayarak da paylaşımınızla birlikte görünmesi için bir anket hazırlayabilirsiniz.

Konu başlığının tamamının büyük harfle olmamasına dikkat edilmelidir.

Kategoriler

Endüstri Forum sektörel olarak ayrılmış kategorilerden oluşmaktadır. Gündem kategorisinde İş Gündemini Burada Paylaş başlığı altında iş gündeminizle ilgili genel paylaşımlar yapabilirsiniz. Her kategoriye tıkladığınızda daha önce o kategoride açılan konuları görebilir ve katılım sağlayabilirsiniz. 

Kategorilerin içerisinde bulunan Yeni konu aç butonuna da tıklayarak ziyaret ettiğiniz kategoride konu açabilirsiniz. 

Yanlış kategoride açılmış olan konular forum yönetimi tarafından ilgili kategoriye taşınacaktır.

Takip etme

Forum üyelerinin profil sayfalarına girerek Takip et butonu ile listenize ekleyebilir, Özel mesaj gönderebilir ve yapmış olduğu tüm paylaşımları görebilirsiniz.

  • Published
    20 Nisan 2020
  • Sayfa görüntülenmesi
    173.260
Top