• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Arama sonuçları

1. Ozge Kartal Cetin

Neden İşinizin En İyisini Yapmalısınız

Burak Bey, makale paylaşımınız için teşekkürler.
  2. Ozge Kartal Cetin

Krizden Çıkış Manifestosu

Bugün Türkiye de Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan Krizden Çıkış Manifestosunu sizlerle paylaşmak istedim. Manifestoyu imzalayan akademisyenler arasında Türk iki ismin mevcut olması gurur verici; Halil Sabancı ve İmge Kaya Sabancı. Manifesto insan olmak ve insan odaklı olmanın üzerinde...
  3. Ozge Kartal Cetin

Şirketlerin B Planı Nedir? - Araştırma Dosyası

İç eğitimlerin ciddi artışı ve verimli çalışmanın büyük oranda artış sağladığı konusunda size katılıyorum. Zamanı daha etkin kullanmaya hızlıca adapte olduk, motivasyon düşüşüne sebep olan trafik ve uzun yolculuklar ciddi derecede azaldı. Bu vesile ile çalışanlara, bizlere daha çok alan açılmış...
  4. Ozge Kartal Cetin

Endüstri 4.0 süreci insan kaynakları yönetimini nasıl etkiler?

Recep Bey, görüşleriniz çok değerli çok teşekkür ediyorum. Yazınızı okuyanlar mutlaka önerilerinizi dikkate alacaklardır. Peki sizce endüstri 4.0 süreci insan kaynakları yönetiminde olumlu ya da olumsuz olabileceğini düşündüğünüz noktalar var mıdır?
  5. Ozge Kartal Cetin

Hüseyin Bey harika, sabırsızlıkla değerli görüşlerinizi bekliyor olacağım.
  6. Ozge Kartal Cetin

Bu konu başlığını oluşturmuş olmamın ve değerli görüşlerinizi talep etmemin en büyük nedeni, bugün bir üniversite öğrencisinden endüstri 4.0 üzerine aldığım sorulardan bir tanesi olmasıdır. Fikirleriniz ve önerileriniz nelerdir ?
  7. Ozge Kartal Cetin

Endüstri 4.0 - Dijital dönüşüm seçenek değil yapılması gereken bir zorunluluktur

Hüseyin Bey fikrinize katılıyorum, ayrıca her ülkenin bu süreçte kendi imalat sektörüne yoğunlaşacağını ve sanayide olumlu etkiler olacağı kanısındayım. Dediğiniz gibi ülkemiz sanayisi bu krizi çok hızlı bir fırsata çevirmeli ve endüstri 4.0 kapsamında devlet desteklerinin artması sağlanırsa...
  8. Ozge Kartal Cetin

Evde kişisel gelişim/ eğitim önceliklendirmesini nasıl yapıyorsunuz?

Benim için oldukça aktif geçiyor, önceliklerimi listeledim daha sonra önümüzde ki yıl hedeflerime beni ulaştırabilecek yolları ilk sıraya yerleştirdim. Her ilgilendiğim konu için önceliğimi iyice hakim olma durumuna verdim, daha sonra listemde ki sıraya dönüş sağlayacağım. Kişisel gelişim için...