• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Arama sonuçları

1. Kozan Demircan

Yeni Başlayanlar için İş Zekası ve Veri Görselleştirme Eğitimi

Merhaba arkadaşlar. Sizler için hazırladığım İŞ ZEKASI VE VERİ GÖRSELLEŞTİRME EĞİTİMİ Türkçe ve İngilizce olarak Potansiyelim Akademi'de açıldı. Adnan Menderes Üniversitesi onaylı ve sertifikalı. Kursa katılmak için tıklayın. --> https://lnkd.in/dEz_N-S 💥💥Öğrencilerim ve ikinci kariyer yapmak...
  2. Kozan Demircan

Yapay Zeka ile Dijital Pazarlama Eğitimi

YAPAY ZEKA İLE DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ Kozan Demircan Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dijital Dönüşüm Mimarı Neler öğreneceksiniz? Bu eğitime katılanlar yeni dijital pazarlama tekniklerini görecekler. İş zekası ve büyük veriyi pazarlama kampanyalarına entegre etmeyi öğrenecekler. Etkili...
  3. Kozan Demircan

Satışta Dijitalleşme Eğitimi

SATIŞTA DİJİTALLEŞME EĞİTİMİ Kozan Demircan Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dijital Dönüşüm Mimarı Neler öğreneceksiniz? Bu eğitime katılanlar Corona kriziyle birlikte hızla dijitalleşen dünyada mobil uygulamalarla satış yapmayı öğrenecekler. B2B satış platformları ile satış yapmayı...
  4. Kozan Demircan

Bilinçli Farkındalık ve Motivasyon Eğitimi

BİLİNÇLİ FARKINDALIK VE MOTİVE OLMA EĞİTİMİ Kozan Demircan Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dijital Dönüşüm Mimarı Upskilling Engineer Yaşamınızı değiştirme planı yapın ve değiştirin Bu eğitimde bilinçli farkındalık yoluyla kendi şansınızı yaratarak hedeflerinize ulaşmanın ve yaşamınızı...
  5. Kozan Demircan

Yeni Medya Marka Yönetimi Eğitimi

YENİ MEDYA MARKA YÖNETİMİ EĞİTİMİ Kozan Demircan Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dijital Dönüşüm Mimarı Upskilling Engineer Vizyon okuryazarı ve kendi markanızı yaratın. Yeni medyada tanıtım yapmayı öğrenin. Halkla ilişkiler, tanıtım, reklam, pazarlama, marka yönetimi, kurumsal iletişim...
  6. Kozan Demircan

İş Zekası ve Veri Görselleştirme Eğitimi

İŞ ZEKASI VE VERİ GÖRSELLEŞTİRME EĞİTİMİ Kozan Demircan Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dijital Dönüşüm Mimarı Upskilling Engineer Neler öğreneceksiniz? Bu eğitime katılanlar kodlama eğitimi almamış olsalar bile büyük veriyi analiz etmeyi öğrenecekler. Büyük veriyi kendi uzmanlık...
  7. Kozan Demircan

Yapay Zeka İle Dijital Dönüşüm Nasıl Yapılır?

Blogdaki yapay zeka yazılarımı okuyan öğrencilerim ve meslek uzmanı deneyimli arkadaşlarım soruyor: #Yapayzeka’nın iş dünyasında geleceği ne olacak? Hocam yapay zeka ve kodlama öğrenmek istiyorum, hangi programlama dilini öğrenmeliyim? Bu konudaki tespitlerimi paylaşmak isterim. Öncelikle yapay...
  8. Kozan Demircan

Şirketler İçin Uzaktan Çalışma Eğitimi

Şirketler İçin Uzaktan Çalışma Eğitimi Kozan Demircan Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dijital Dönüşüm Mimarı Upskilling Engineer Ne öğreneceksiniz? Bu eğitimde evden çalışma ve uzaktan çalışma tekniklerini öğreneceksiniz. Ofisteki işleri evinizden yürütecek ve zamanı iyi yöneteceksiniz...
  9. Kozan Demircan

Yapay Zeka ile Nasıl Dijital Dönüşüm Yapılır?

Blogdaki yapay zeka yazılarımı okuyan öğrencilerim ve meslek uzmanı deneyimli arkadaşlarım soruyor: #Yapayzeka’nın iş dünyasında geleceği ne olacak? Hocam yapay zeka ve kodlama öğrenmek istiyorum, hangi programlama dilini öğrenmeliyim? Bu konudaki tespitlerimi paylaşmak isterim. Öncelikle yapay...