• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İş Arayışı - MAKİNE MÜHENDİSİ

Merhabalar ben Hüseyin ÖZER, Bartın Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden Haziran 2020’de mezun oldum.
Yeni mezun olduğum için askerliğimi yapmadım bedelli yapacağım için 20 günlük sürecin çalışacağım firmaya sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.
Microsoft Office ( Word, Exel, Powerpoint ) programlarını iyi derecede kullanmaktayım. Autocad, Solidworks, Catia programlarında Cad kısımlarına ileri seviyede, Siemens NX Cad temel Seviyede, Catia yüzey modelleme üzerine çalışmalarım var yüzey modelleme kısmını iyi derecede, İnventor programını temel seviyede, Keyshot programında render almak için iyi derecede, Adobe Photoshop programını ileri derecede, Zetacad programını ileri derecede kullanmaktayım ve daha da ileri düzeye taşımak adına çalışmalarımı sürdürüyorum.Temel seviyede İngilizce dil bilgim bulunmakta, İngilizce seviyemi ilerletmek adına çalışmalarıma başladım. Araştırmayı, okumayı, öğrenmeyi, geliştirmeyi ilke edinmiş bir mühendis olarak her türlü çalışmalara katılabilirim.
Öncelikli lokasyon Ankara olmak üzere seyehat sorunum olmasızın çalışabilirim. Kısa dönem değil uzun soluklu iş arayışı içerisindeyim çalıştığım konumda hem kendimi geliştirmek hemde firmaya artı kazanadırmak çalışma hedeflerim arasındadır.

Ekler

• cv-hüseyin_özer.pdf
    465,8 KB · Görüntülenme: 7