• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ağır Sanayi Sektöründe sizin iş giysileriniz için önemli olan nedir?

İş giysilerinin ağır sanayi sektörü içerisindeki en önemli özelliği dayanıklı ve temiz kalitede olması gerektiğidir. Personelin yaptığı işin niteliğine bağlı olarak değişkenlik gösteren işlerde yapılan en küçük zorlama kumaşın yırtılmasına yol açar. Kıyafetin bir bölümünün kopması ve kullanılamayacak bir duruma gelmesi İş güvenliği ve İş giysileri kullanımı açısından tehlike oluşturacaktır. Tüm bu tehlikeli alanlar ve zor çalışma koşullarına uyum sağlayabilen kıyafetler iş ve işçi sağlığı ve güvenliği kapsamı altında birlikte incelenmektedir. Kurumsal bir marka kimliğine sahip olan sektördeki firma ve işletmeler aldıkları güvenlik önlemleriyle birlikte personel giysilerinin de hem çalışma koşullarına uygun hem de kurumsal marka kimliğine ve kurumsal imaja uyumlu olmasını arzu ederler. İş giysisinin ergonomik özellikleri bu zorlu görevde bulunan personelin giysiyi giymesi için de motive edici bir unsur olacaktır.
Günümüzde model olarak dikkat çekici ve koruyucu özellikleri bünyesinde barındıran ve rahat çalışma avantaj sağlayan seçenekler teknolojinin ve endüstrinin de sürekli gelişimi nedeniyle birçok iş giysi ve ekipmanları üreten firmaların her sene yeniden gözden geçirilmesini olanak sağlar. Firmamız bu tarz güncel ürünler sunarak siz ve personelinize uygun tedbir ve çözümler almaktadır. Çalışan personel bu tarz ürünleriyle birlikte işyerinde gerçek bir yaşam standartları görmenin ve değerlendirilmenin mutluluğunu ve önemini yaşar. Buradaki algı giysiyi giyen personelin o iş bilincinde kendini nasıl hissettiğiniz. Siz hiç personelinizle bu farkındalığı yaşadınız mı?
Tüm çözümlerle birlikte firmaların kendi bütçesine uygun iş ekipman ve giysileri için firma araştırmaları yapması son derece doğal. Biz de üretici firmalar içerisinde olup daima iyinin yanındayız.


Ağır Sanayi Sektöründe sizin iş giysileriniz için önemli olan nedir? Bu sektörde çalışmalarınızı sürdürürken personeli iş giysileri seçimi esnasında nelere dikkat ediyorsunuz? Siz söyleyin biz yapalım. Biz sağlığınız, güvenliğiniz ve süreklilik için buradayız.

Sağlıklı günler dileriz
 
Top