• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Dijital Ofroad, Dijital Dönüşüm İçin Başarı Stratejileri & Şirket stratejilerini Yeniden Düşünmek

Dijital Ofroad, Dijital Dönüşüm İçin Başarı Stratejilerini görmek, Şirket stratejilerini Yeniden Düşünmek için bizlere çok iyi bir fırsat sunuyor.
Dijital dönüşüm ve yapay zekâ temelli devrim niteliğinde gelişmeler insanlığı bugüne kadar olanlardan çok daha fazla etkileyecek. Dijital Offroad, hayatımızda dramatik değişimlerin olacağı bu devrim yolculuğunda herkesin kütüphanesinde olması gereken bir kitap.

Dijital Offroad kitabını Almanca aslından Çeviren ve Editor Sn. Doç. Dr. Dilek KURT’u tebrik ve teşekkür ederim. Kobiler başta olmak üzere tüm ülke sanayimize faydalı olacak bu kitaba desteğini esirgemeyen başkanımız Sn.Hasan Basri KAYAKIRAN nezdinde tüm ENOSAD camiasına da ayrıca teşekkür ederim.

#Dijital #dijitaloffroad #enosad #kobi #hüseyinhalıcı #endüstri40 #dijitaldönüşüm #toplum50

http://instagr.am/p/CD08QRlpIH3/
 

Cem Karatay

Aktif Üye
@Dr. Hüseyin Halıcı paylaşımınız için teşekkürler. Öncelikle @Hasan Basri Kayakıran Bey'e, size ve kitaba katkıda bulunan tüm ENOSAD Yönetimine, üye şirketlerine ve Doç. Dr. Dilek Kurt'a böyle önemli bir kitabı Türkçeye kazandırıp editörlük çalışmasını gerçekleştirdiği için kutlarız.

İlgilenenler, ST Endüstri Medya haber portalımızdan konuya ilişkin haberimizi inceleyebilirler:
 
Top