• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ENDÜSTRİ MARKET | Endüstriyel Enstrüman Tedarikçiniz !

endustrimarket

Yeni Üye
ENDÜSTRİ MARKET | Endüstriyel Enstrüman Tedarikçiniz !

Çözümlerimiz & Hizmet Alanlarımız :

Akış Ölçer : Flowmetre yani akış ölçer, bir gazın, buharın veya sıvının miktarını ölçmek için kullanılan cihazlara verilen addır. Flowmetre, belirli sektöre bağlı olarak akış ölçer, akış göstergesi, sıvı ölçer, akış hızı sensörü , debimetre vb. gibi birçok isimle anılır. Ancak, tek bir sonuç vardır, akış ölçümü.

Akış Ölçüm Kategorilerimiz :

KKD : KKD yani Kişisel Koruyucu Donanım, güvenlik risklerine karşı personeli, çalışanı ya da işletmeyi korumak için giyilebilen veya taşınabilen ekipmanlara verilen isimdir. Çelik burunlu konforlu iş ayakkabıları, solunum seti, tüplü maskeli solunum setleri, acil kaçış seti, yarım ve tam yüz maskeleri, basınçlı çelik veya kompozit hava tüpleri, koruyucu gözlükler seçenek ve çeşitleri ile Endüstri Market'de !

KKD Kategorimiz :


Gaz Algılama : Gaz algılama cihazı, bir alandaki yanıcı gazları, zehirli gazları, oksijenin tükenmesini ölçer veya izler. Kapalı alanlarda yada zehirli, yanıcı gazların meydana gelebileceği alanlarda kullanılır. Gaz algılama teknolojisi gün geçtikçe gelişmekte ve ilerlemektedir. Üretilen gaz dedektörü daha iyi olması için sürekli geliştirmeler yapılmakta ve bu geliştirmeler sonucunda gaz algılama sensörleri meydana çıkmıştır. Başlıca gaz algılama sensör tipleri şunlardır; elektro kimyasal gaz algılama sensörü, katalitik gaz algılama sensörü, infrared gaz algılama sensörü.

Sabit gaz algılama cihazı ve taşınabilir gaz algılama cihazı sensör ve seçenekleri ile Endüstri Market’de !

Gaz Algılama Kategorimiz :


BİZ KİMİZ ?

EndustriMarket.NET, Sektöre yönelik taleplere ve ürün tedariği konusunda müşterilerine en hızlı şekilde çözüm sunmak amacıyla kurulmuş olup, daima kaliteli ürün tedariği ışığında müşteri memnuniyetini ön planda tutan güçlü ekibimizin “Uzun vadeli müşteri memnuniyeti“ hedefi ile yayın hayatını devam ettirmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ve iş birliği ağı ile Basınç, Sıcaklık, Seviye, Akış, Kontrol, Güvenlik (KKD), Gaz Ve Alev Algılama alanında kullanılan enstrümanların temini konusunda tecrübeli personelleri ile en uygun çözümleri sunmaktadır.

İnternet Sitemiz, Alanında Lider markaları ve kaliteli ürünleri siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturmak için 7/24 online alışverişe açık olup, sizlere daha hızlı çözüm sunmak amacı ile 7/24 destek veren Alanında Türkiye’de TEK ONLİNE TEKNİK SERVİS kadrosu ile en hızlı çözüm / çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Endüstriyel Sahalara ait Teknik bilgi birikimimiz ve yılların vermiş olduğu tecrübe ve Birlikte çalışma dileğimiz ile …

Web : https://endustrimarket.net/tr/
LinkedIN : https://www.linkedin.com/company/75645613
 
Top