• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

FLUKE Termal Kamera Kampanyası

NETES MÜHENDİSLİK

Profesyonel Üye
FLUKE TERMAL KAMERA SATIN ALIN, ÜCRETSİZ SEVİYE 1 TERMOGRAFİ EĞİTİMİNE KATILIN!
29.06.2021 – 31.08.2021

Kampanyamız Fluke Ti401 Pro, Fluke Ti480 Pro, Fluke Tix 501 ve Fluke Tix 580 Termal Kamera modellerini kapsayacaktır.
Kampanyayı kaçırmamak için acele edin! Kampanya kontenjanımız sınırlı sayıdadır.
Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemeyecektir. Mevcut kampanyalardan sadece biri seçilebilecektir.
Termal Kamera satın alan kişi aşağıda detayları verilen eğitime katılabilecektir.

FLUKE TERMAL KAMERA SATIN ALIN, ÜCRETSİZ SEVİYE 1 TERMOGRAFİ EĞİTİMİNE KATILIN!

L1 Thermography Training (Seviye 1 Termografi Eğitimi) Detayları:

1. Eğitim toplamda 4 gün sürecektir.
  2. Eğitim Simultane olarak İngilizceden Türkçeye çevirilerek gerçekleştirilecektir.
  3. Sınav ve Sunum Türkçe olacaktır.
  4. Tam katılım sağlayan katılımcılarımıza katılım sertifikası verilecek olup, Eğitim sonunda sınavı başarı ile tamamlayanlar ve istenecek termal raporunu istenen kriterlere göre sunabilen katılımcılarımıza ‘’Certified Infrared Thermographer Level 1’’ Lisans belgesi de verilecektir.
  5. Eğitim Zoom platformu üzerinden online olarak yapılacaktır.
Eğitim tarihi daha sonra netleştirilecek olup, kampanyaya katılan müşterilerimize ayrıca bildirilecektir.
Eğitimlerin 2021 yılı sonuna kadar yapılması planlanmaktadır.

Ekler

• Termal Kampanya social banner .jpg
    Termal Kampanya social banner .jpg
    718,5 KB · Görüntülenme: 0