• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

GMT Türkiye mağdurları buraya...

Recep Akbayrak

Tanınmış üye
GMT Türkiye markası altında 'Profesyonel satış yönetimi' hizmeti verdiğini iddia eden PBM Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. ile 12 aylık bir hizmet sözleşmesi imzaladık.

Bizim adınıza saha satış elemanı çalıştıracaklarını ve satışta çok başarılı olduklarını uzun uzun anlattılar. İlk ay personel aradıkları iddiasıyla boş geçti. İkinci ay bize bir personel yönlendirdiler. Birkaç saha ziyareti yaptı ama sonuç tamamen sıfır oldu. Hatta ''30 gün ücretsiz olan'' ürünümüzü bile hiç satmadılar / satamadılar.

Benim bunlara ödediğim para, beni ne zengin eder ne de fakir. Ancak 'Profesyonel satış yönetimi' gibi KOBİ'lerin çok ciddi ihtiyacı olan bir konuda çok sayıda şirketi mağdur ederek 'Haksız kazanç' elde edemesinler diye burada bu konuyu açıyorum.

GMT Türkiye & PBM Danışmanlık ile sorunlar yaşayan, mağdur olan şirketler varsa buraya yazsınlar lütfen.

NOT: Bu tür konular ''toplum yararı'' olduğu için her zaman takipçisi oluyorum. 23 yıldır KOBİ'lere fayda üretebilmek için çırpınan biri olarak Türk şirketlerimizi korumayı bir borç biliyorum.

H

Hatice YILDIZ

Guest
Ilgili firmadan Ankara bolgesinde hizmet aldik suan Istanbulda almaya basladik oldukca memnunuz ama sizin sorununuz farkli oldu sanirim

M

Murat GÜNSU

Guest
Oldukça etkileyici bir organizasyonları var şuan izmir de çalışma yapıyoruz satış rakamlarında yaklaşık %40 bir artışa ulaştık 6 aylık zaman diliminde talep eden işletmelerle verileri paylaşabiliriz biraz taraflı bir yazı olmuş