• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek

Genel Müdürümüz Gokay Turanlioglu ST Endüstri Radyo da Kozan Demircan'ın sunduğu "Kozan Demircan ile Dijital Gelecek" programına konuk oldu.
"Korona Sonrası Yeni Dijitalleşme Süreci" başlığı ile yayınlanan podcast'te; QUALIST TECHNOLOGY nin de üyesi olduğu MESA International ın araştırma sonuçları da değerlendirildi.

#podcast #dijitalgelecek #yenidünyadüzeni #dijitalleşme #yazılımteknolojileri #MESA #üretimdeiyileşme #değişim

https://soundcloud.com/stendustriradyo%2Fg-kay-turanl-o-lu-korona-2
@Kozan Demircan

Son güncelleme:
Çok haklısınız Recep Bey. Danışmanlık verdiğim firmaların en sık sorduğu soru, "Hocam dijital dönüşüme nereden başlayalım?" sorusu. Ben de diyorum ki neden dijital dönüşüm yapmak istiyorsunuz? Farkındalık önemli. Önce bir problemin farkında olmalıyız ki o problemi çözmeye odaklanalım. Ardından dijital dönüşüm yaparak problemi çözelim. Kozan Demircan'la Dijital Gelecek programında buna odaklanıyorum. Farkındalık yaratmak ve çözüm sağlayıcılarla paydaşları bir araya getirmek.