• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Makine Emniyeti Eğitimini Evinizin Konforunda Alın!

Profesyonel Pilz uzmanları tarafından online olarak alacağınız Pilz Makine Emniyet Eğitimi ile makine emniyeti alanındaki teknik konuları
ve riskleri doğru yöneteceksiniz.

Pilz profesyonelleri tarafından online olarak verilen Makine Emniyeti Eğitimi ile son kullanıcı ve makine imalatçılarındaki teknik ve iş sağlığı iş güvenliği ekiplerinin makine emniyeti konusunda bilgilendirilmesi hedeflenmiştir. Eğitim, Avrupa Birliği Direktifleri ve Standartları’nın makine emniyetine yönelik tüm temel konularını içerir. Bu sayede makine tasarımı, makine imalatı, makine alımı, makine emniyet revizyonları, risk değerlendirmesi gibi makine yaşam döngüsü aşamalarının tamamında; makine emniyeti süreçleri uzmanlaşmış kişilerin kontrolünde en doğru şekilde yönetilecektir. 28 - 29 Mayıs tarihlerinde başlayacak eğitim, 09:30-17.00 saatleri arasında interaktif olarak ilerleyecek ve katılımcılar eğitim sonunda katılım sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Pilz Makine Emniyeti Eğitimi ile katılımcıların aşağıdaki modüller hakkında uzman seviyesinde bilgiler kazanması amaçlanmaktadır.
• CE Prosesi
• LOTO (EKED)
• Preslerde Emniyet
• Emniyet Ekipmanları
• Robotlarda Emniyet
• Makine Emniyeti Standartları
• Hidrolik Sistemlerde Emniyet
• Pnömatik Sistemlerde Emniyet
• Makine Kontrol Sistemleri ve Fonksiyonel Emniyet
• Risk Değerlendirmesi ve Pilz 5 Adımda Makine Emniyeti Döngüsü

Detaylı bilgi almak için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Ekler

• online semimer mailing-01.jpg
    online semimer mailing-01.jpg
    2,1 MB · Görüntülenme: 7