• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

PILZ'in Sanal Fuarına Davetlisiniz!

26 – 28 Mayıs tarihleri arasında PILZ’in en son endüstri trendlerini kapsayan tüm ürünlerini ve yeniliklerini bulacağınız sanal fuarına davetlisiniz!

Birçok sektör fuarının ertelenmesini veya iptal edilmesine neden olan Covid-19 süreci bizlere dijitalleşmenin önemini ve teknolojik dönüşümde kilit rol oynadığını bir kez daha göstermiş oldu.

Pilz olarak çevrenin ve insanların emniyetini korumak en büyük misyonumuzdur. Bu nedenle başta personel, müşteri ve ziyaretçilerimizin sağlığı ve emniyetini bir numaralı önceliğimiz haline getirerek bir sanal fuar etkinliği organize ettik. 2020 fuarlarında sunmayı planladığımız; endüstriyel koruma, sensör teknolojisi, Endüstri 4.0 ve akıllı lojistik konularındaki en son endüstri trendlerini kapsayan ürün ve hizmetlerimizi 26 – 28 Mayıs tarihleri arasında Pilz web sitesi üzerinden gerçekleştireceğimiz sanal fuarla müşterilerimizin ilgisine sunacağız.

Almanca ve İngilizce dil desteği ile gerçekleşecek fuara ziyaretçilerimiz kendi yerel zaman dilimlerinde katılım sağlayabilecek. Ayrıca ziyaretçilerimizi fuar kapsamında gerçek zamanlı sohbet etme ve konferans sonrası gerçek bir toplantı düzenleme şansına sahip oldukları zengin bir konferans programı bekliyor.

Sanal fuarımıza ve ücretsiz konferans programlarıza kayıt olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. https://www.pilz.com/en-TR/online-fair
 
Son güncelleme:
Top