• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Potansiyel Müşteri Tanıştırma Sistemi

Recep Akbayrak

Aktif Üye
Potansiyel müşterilerle tanışmanız için ortak bir havuz oluşturduk

Merhaba,
Ben ST Endüstri Medya'nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıyım, ismim Recep Akbayrak.
Bir işe başlarken en büyük motivasyonum, ''Fayda üretmektir.'' Endüstri Forum'u da bunun için kurduk. Forumda şimdi de potansiyel müşterilerle tanışmanız için ortak bir havuz oluşturuyoruz.

Temel prensip şu;
Hepimizin tanıdığı birileri var, bir havuz sistemi kurarsak daha çok kişiye ulaşırız.

Nasıl?
1- Tanışmak istediğin potansiyel müşteri için referans talebini yaz (örnekler aşağıda),
2- Yayınlanan destek taleplerini oku ve birine 1 kez sen destek ol,
3- Sana 1 kez destek gelene kadar da bekle.

Bismillah diyelim, başlayalım :)

Son güncelleme:

Gözde İpek

Yeni Üye
Gözde İpek
MarkaKüpü PR Ajansı
Pazarlama Uzmanı

Redüktör firması için referans ricası
- Ajansımız çok kapsamlı bir makina ve aksam imalatçıları datasına sahiptir.
- Bir redüktör firmasının tüm pazarlama işlerini alarak çok faydalı olabiliriz.
- Endüstri Forum üyeleri arasında beni bir redüktör firması ile mail ortamında tanıştırabilecek bir üyemiz varsa bana mesaj bırakmasını rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Recep bey, nasılsınız?

Öncelikle değerli çalışmalarınız ve bu güzel fikir için tebrik ederim.

Qualist ( www.qualist.com ) olarak Endüstri 4.0 kapsaminda Dijital Akilli Fabrikalar icin yerli milli yazilim gelistiriyoruz.

linkedin.com/in/emrahtopcu üzerinden beni ekleyip, üretim yapan firmalara yönlendirirseniz çok sevinirim.

Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın..

Emrah
0532-608-5773
etopcu@qualist.com

Merhaba

Firmamız YGS TEKSTİL İselbisesi imalatı ve toptan satış ve pazarlaması üzerine faaliyet gösteriyoruz

Endüstri Forum üyeleri arasında beni 100 üzeri çalışanı olan üretim alanında faaliyet gösteren işletmelere referans olucak üyemiz varsa bu konuda desteklerinizi rica ediyorum.

Sağlıklı günler dilerim...
Hoşça ve dostça kalın

Saygılarımla
CAFER YILDIZ
YGS TEKSTİL
Kurumsal satış sorumlusu
satis@iselbiseuzmani.com

igoncu52

Yeni Üye
Sayın Recep İlkbayrak,
Girişimciliğinizi kutluyorum.
Oluşturduğunuz 500+ sanayici / tedarikçi platformu çok değerli.

Benim Forumunuza katkı olmak üzere paylaştığım ve Sn. Gözde İpek ile detaylandırmaya çalıştığım başlık.
" - İleri Teknoloji İçerikli, Milli Tasarım ve Yüksek Yerli Katma değerli üreticilerin,
.- Seri İmalatı Yapılmayan , Sipariş üzerine tasarım ve üretimi gerçekleştirilen Sektörel Yatırım Mallarının ( Üretim Hatları/ Test Tesisleri, Komple Sektörel Fabrikalar )
.- İlişkisel Veri Tabanının oluşturuşması,
.- Ürün Grupları bazında Sistem ve Girdi Üretici - Tedarikçilerin işbirliği kümeleri nin altyapısının ( Endüstri Medya ?? omurgasını kullanan ) Platformda oluşturulabileceğini düşünüyorum.

Gözde İpek Hn ile Sn Emrak Topcu / qualist.com un önerileri de bir bütünü oluşturduğu görülüyor.

İsmail Göncüoğlu

Cihan Aksoy

Yeni Üye
Ovis Bilişim olarak , fansız endüstriyel bilgisayar, endüstriyel mobil bilgisayar, dayanıklı tablet, dokunmatik panel PC, modüler endüstriyel ekran çeşitleri ve digital signage çözümleri için gerekli olan tüm aksesuarlar ile birlikte kiosk tasarım ve üretim hizmeti sunmaktayız.

Türkiye Distribütörü olduğumuz iş ortaklarımız arasında Cincoze, Sintrones, Inelmatic , Lex, Saintway, markaları yer almakta olup, Ovis bu markalar ile yer aldığı tüm projelerde yüksek kalitede endüstriyel çözümler sağlamaktadır.

www.ovis.ist - 0212 951 0600

Herkese merhabalar. Recep bey, bu oluşum için öncelikle sizlere teşekkür ederim. Kısmetse bu forumda elimden geldiğinde ben de paylaşımlarda bulunmak isterim.

İsmim Mehmet Onur Beşer. Kendi firmam olan Peda Bilişim adı altında, Türkiye yazılım sektörünün en büyük oyuncuları arasında yer alan Bimser Çözüm firmasının;

- Entegre Yönetim Sistemi(QDMS)
- İş Akışı ve Belge Yönetimi (eBA)
- Varlık ve Bakım Yönetim Sistemi(BEAM)
- Süreç ve Performans Yönetim Sistemi(ENSEMBLE)

ürünlerinin satış, eğitim ve danışmanlık faaliyetlerini Gold Partner olarak vermekteyim. Her ölçekte ve sektörde 1500'e yakın referansı ile sektörün en bilinen uygulamaları ile kurumların dijital dönüşümünde katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarım

http://pedabilisim.com

adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler...

ÖzgürMutlu

Yeni Üye
Merhaba Recep Bey,

Cem Karatay'ın tavsiyesi ile bugün ilk defa Forum'a üye oldum.
Umarım değerli girişiminiz geniş bir kitleye etkili şekilde ulaşır.

OPPENT olarak Mobil Robot/AGV sektöründe çözümler sunuyoruz.
www.oppent-evo.com
www.oppent.com.tr

Linkedin'de yaptığım paylaşımlar ile Forumunuza da katkı sağlamaya çalışacağım.

İletişim'de olmak dileğiyle,

Cihan Aksoy

Yeni Üye
Merhabalar;
Ovis Bilişim olarak , fansız endüstriyel bilgisayar, endüstriyel mobil bilgisayar, dayanıklı tablet, dokunmatik panel PC, modüler endüstriyel ekran çeşitleri ve digital signage çözümleri için gerekli olan tüm aksesuarlar ile birlikte kiosk tasarım ve üretim hizmeti sunmaktayız.

Türkiye Distribütörü olduğumuz iş ortaklarımız arasında Cincoze, Sintrones, Inelmatic , Lex, Saintway, markaları yer almakta olup, Ovis bu markalar ile yer aldığı tüm projelerde yüksek kalitede endüstriyel çözümler sağlamaktadır.

www.ovis.ist - 0212 951 0600

Recep Akbayrak

Aktif Üye
Merhaba Recep Bey,

Cem Karatay'ın tavsiyesi ile bugün ilk defa Forum'a üye oldum.
Umarım değerli girişiminiz geniş bir kitleye etkili şekilde ulaşır.

OPPENT olarak Mobil Robot/AGV sektöründe çözümler sunuyoruz.
www.oppent-evo.com
www.oppent.com.tr

Linkedin'de yaptığım paylaşımlar ile Forumunuza da katkı sağlamaya çalışacağım.

İletişim'de olmak dileğiyle,
@ÖzgürMutlu Bey Merhaba,
Endüstiri Forum'a hoşgeldiniz.