• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tektronix İnnovasyon Forumuna Davetlisiniz!

NETES MÜHENDİSLİK

Tanınmış üye
Tektronix İnovasyon Forumu 2022
11 Mayıs 2022

Bu yılki TEKTRONIX Innovation Forum etkinliğinde şu temalar altında 30'dan fazla teknik oturum düzenleniyor:
Test ve Ölçüm Uygulamaları, Yazılım programlama, Cihaz araştırma, Doğrulama teknikleri ve daha pek çok konu...

MailingHeader.jpg

Oturumlara katılarak, güç, kablosuz ve yüksek hızlı G/Ç için en iyi test ve ölçüm uygulamalarının yanı sıra teknoloji trendleri ve teknik yönetim hakkında bilgi edinin.Teknoloji konusunda ilerlemenizi hızlandırın.

Tarih & Saat : 14 Haziran 2022 , 11:00 - 18:45 (IST)

Foruma kaydolmak için tıklayınız.

Güç:
Elektrik motoru sürücü hata ayıklama, güç kaynağı ölçümü ve dağıtım ağları, yüksek voltajlarda araştırma ve SiC ve GaN güç yarı iletkenlerinin test edilmesi hakkında bilgi edinin.
Kablosuz ve RF: Otonom sürüş, 5G sistem hata ayıklama ve doğrulama, gömülü sistem tasarımında RF sinyalleri ve mmWave testi hakkındaki tartışmaya katılın.
Yüksek Hızlı G/Ç: PCI Express, USB, MIPI, Ethernet gibi seri iletişim standartları için aygıtların doğrulanmasının yanı sıra DDR ve LPDDR standartlarına uygunluk için bellek hata ayıklaması hakkında bilgi edinin.
Teknoloji Trendleri: Otomotiv, yeşil enerji, veri merkezi ve tüketici cihazlarındaki gelişmelerden haberdar olun.
Laboratuvar Yönetimi: Kalibrasyon, ekipman yönetimi ve yatırım getirisi stratejileri dahil olmak üzere en son endüstri standartları hakkında bilgi edinin.
 
Top