• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yeni Başlayanlar için İş Zekası ve Veri Görselleştirme Eğitimi

Merhaba arkadaşlar. Sizler için hazırladığım İŞ ZEKASI VE VERİ GÖRSELLEŞTİRME EĞİTİMİ Türkçe ve İngilizce olarak Potansiyelim Akademi'de açıldı. Adnan Menderes Üniversitesi onaylı ve sertifikalı. Kursa katılmak için tıklayın. --> https://lnkd.in/dEz_N-S

💥💥Öğrencilerim ve ikinci kariyer yapmak isteyen iş arkadaşlarım ne zamandır kodlama öğretmemi talep ederek hangi programlama dilini öğrenmeleri gerektiğini soruyor. Ben de Linkedin 2020’de şirketlerin en çok talep ettiği mesleki beceriler kapsamında yeni sertifikalı eğitimi açtım. Bu eğitime katılarak:

💥💥İş dünyasında en çok talep edilen mesleklerden birini edinin ve İŞ ZEKASI ANALİSTİ olun.

#MySQL, #Tableau Public, #Anaconda, #Python ve temel istatistik öğrenin. Veri tabanı oluşturun, okunaklı grafikler hazırlayın ve veri görselleştirme yapın.

💥💥Atölye ve demo ile uygulamalı öğrenin

Online eğitim süresi: 20 saat

⚡⚡Kimler katılmalı?

· İstatistik, #SQL ve Tableau kullanmayı öğrenerek özgeçmişine teknik beceri eklemek isteyenler

· #Veri analizi ve veri görselleştirmeyi gerçek dünyadan iş örnekleriyle görmek isteyenler

· İş zekasına geçiş yapmak isteyen SQL programcıları

· #Kodlama, programlama ve veri bilimine yeni başlayanlar

· #İşzekası ve veri biliminde kariyer yapmak isteyen öğrenciler #dataviz #BIA