• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yeni profil mesajları

tetra-logo.png

Orta Mah. Nilay Sk. Fidan Sanayi Sitesi No.:1/22
TUZLA - İSTANBUL
https://tetrahidrolik.com

KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (KOSBİ) KİRALIK DEPO


KİRALIK DEPO

1500 m2 DEPO
250 m2 İKİ KATLI İDARİ BİNA
H: 6 METRE

LOKASYON;
GAZİ BULVARINDA
KEMALPAŞA ORGANİZE KOSBİ YÖNETİM BİNASINA 500 METRE
ANKARA ASFALTINA 300 METRE ( DİREK KAVŞAĞA BAĞLANTI)
RAMADA HOTEL & SUITES WYNDHAM KEMALPAŞA 850 METRE

Ümit Birkan
Ticari Gayrimenkul Danışmanı
Kemalpaşa Organize Sanayi (KOSBİ)
Ambalaj Otomasyonuna dair herşeyi bulabilirsiniz. Ayrıca, diğer otomasyon işlerinizde alt yüklenici işlerinizi yapabiliriz.Bilgi için 05375949181
Bir kullanıcı yerli ürün arıza yapınca genelde 2. şans vermez ve "Yerli değil mi?" diye küçük görür, ama Avrupa dan bir ürün arıza yapsa " servisine getirip yaptırayım"deriz. Hatta bu hayranlığımız o hale gelmiş ki , ülkemizde bir futbolcu gol atınca "Nasılda, Avrupa'i bir gol attı" deriz. Bu algıyı ülkemizde nasıl yıkarız? Neler yapmalıyız? Sizce, Toplumumuzun tüm katmanlarına ne tür görevler düşer ?
Bir üründe, "Sürekli kalite" tüketici tarafından istenen en önemli beklentilerden biridir? Ülkemizde hizmet ve üretim sektöründe "sürekli kalite" yi nasıl yaygınlaştırıp çoğaltıp "memnun müşteriler", "pazarda tercih edilen ülkeler den" oluruz. Neler yapmalıyız.?
Ovis Bilişim olarak , fansız endüstriyel bilgisayar, endüstriyel mobil bilgisayar, dayanıklı tablet, dokunmatik panel PC, modüler endüstriyel ekran çeşitleri ve digital signage çözümleri için gerekli olan tüm aksesuarlar ile birlikte kiosk tasarım ve üretim hizmeti sunmaktayız.
www.ovis.ist - 0212 951 0600
Digitalleşme ( E.4.0) Bileşenleri nelerdir? Şirketler E.4.0 ı Hizmet sektörü ve Üretim sektöründe hangi hazırlıkların üzerine inşa edebilirler?
1. IoT , 2. Bulut, 3. Büyük veri, 4. Artırılmış Gerçeklik, 5. Robotlar 6. Yapay Zeka, 7. Siber Güvenlik, 8. Similasyon.
Top