• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Fundaİydir

Cesurca İngilizce Konuş
"Cesurca İngilizce Konuş" eğitim modelini Erika Funda İydir, İngilizce konuşma probleminin çözümüne en etkin şekilde katkı sağlamak için tasarladı. Bu modelde, her bireyin farklı öğrenme stiline sahip oldugunu hatırlatmak isterim. Özel doktorunuz gibi sorununuz belirleniyor ve ihtiyacınıza göre "size özel" İngilizce dil eğitim programı sunuyorum.

Hedeflediğiniz İngilizce konuşma seviyesine gelmeniz için ilk etapta sizi analiz ediyor, analiz sonucuna göre konuşmanızı aktifleştirecek yöntemler ile tamamen akıcı İngilizce konuşabilmenizi sağlıyorum.

"Cesurca İngilizce Konuş", İngilizce konuşmayı sevdirmeyi amaçlayan, klasik İngilizce kurslarındaki verilen dil eğitiminden farklı olarak kişiye özel tasarlanan ve her ihtiyaca cevap veren İngilizce eğitim anlayışını danışanlarına sunar.

Kurucu Erika Funda İydir, İ, Amerika'da University of California Riverside (UCR) – İngilizce Uygulama Bilimleri'nde eğitim aldı. İngilizce Konuşma ve Öğretme Yöntemleri Yetişkin Formasyon Programı'nı tamamladı. Formasyon süresince N. Coffman Second Language School ve Palm Springs Adult School'da İngilizce konuşma becerileriyle, ABD'li olmayan yabancı uyruklu yerleşik yaşayan profesyonellere eğitim vererek eğitmenlik ve staj yaptı. Eğitimi ve Stajı sırasında İngilizce uygulamalarıyla çeşitli teknikler geliştirdi. Üniversite eğitimleriyle birlikte koçluk, liderlik, motivasyon, sunum becerileri, stratejik düşünme, yönetim becerileri, karar alma, konuşma becerilerini artırma ve yetenek gelişimi eğitimleri aldı. Kariyeri boyunca farklı kültürlerden kişilere İngilizceyi öğretme fırsatı buldu.
Birthday
Haziran 15
İnternet sitesi
http://cesurcaingilizcekonus.com/

İletişim

Facebook
cesurcaingilizcekonusun