• Hoş geldiniz,

  Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

  Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Recent content by Gözde İpek

 1. Gözde İpek

  Artık sokaklardalar

  Boston Dynamics'in robotlarının sokaktan bir görüntüsü büyük yankı uyandırdı. Bilim kurgu filmlerini (en çok da Black Mirror'ı) anımsatan bu görüntüler için siz ne düşünüyorsunuz?
 2. Gözde İpek

  Salgın misyonunu tamamlamadı mı?

  Yüksek oranda gidecektir diye düşünüyorum. Yarın uyandığımızda virüs kendiliğinden bir anda yok olmuş olsa, 6 ay sonra nasıl bir dünya, toplum, insan olur sizce? Tüm bu yaşananları bir hayal gibi geride bırakır mı zihinler yoksa artık silinmez mi?
 3. Gözde İpek

  Salgın misyonunu tamamlamadı mı?

  Bundan sonrasında belli olacağını düşünüyorum ben açıkcası. Zorunluluk ve korku hayatımızdan çıktığında şu an mevcut olan şartlar yetmeyecektir.
 4. Gözde İpek

  Covid-19'un tüketici davranışları üzerindeki etkileri

  Araştırma yaptığınız sektörlerdeki çoğu firma bu dönemde büyük sınavlardan geçti ve geçiyor. Hem müşteri hem de çalışanlarına karşı sorumlukluk sahibi ve duyarlı firmalar kazanıyor. Onun dışında yakın zamanda da örneklerini gördüğümüz, yaşanan bazı durumları, olayları doğru yönetemeyen, kriz...
 5. Gözde İpek

  B2B e-ticaret sitelerini kullanıyor musunuz?

  Endüstriyel satın alımlarda B2B e-ticaret sitelerini kullanıyor musunuz?
 6. Gözde İpek

  İş ararken en çok hangisini yapıyorsunuz?

  İş arayışı ve iş değişikliği kariyer yolculuğundaki en önemli adım. Kişiye ve sektöre göre farklılık gösterebilen iş arama süreçleri sizin için en çok nasıl ilerliyor?
 7. Gözde İpek

  WhatsApp’dan pazarlama yapılır mı?

  Çoğu WhatsApp grubu tam olarak okunmayan mesajlardan oluşuyor ve genellikle bir süre sonra katılımcılar yavaş yavaş ayrılıyor. Bu tarz WhatsApp gruplarından verimli bir geri dönüş olacağını pek sanmıyorum. Bunların dışında markaların müşterilerine hızlı hizmet sunmak için verdiği WhatsApp...
Top