• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Depremzede moleküler biyolog iş arayışı

2022 Temmuz ayında Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik(İngilizce) bölümünden mezun oldum. Eğitimim boyunca nörobiyoloji, mikrobiyoloji alanlarında kendimi geliştirdim. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Patoloji alanında staj yaptım. Gebze Teknik Üniversitesi Enzim Tanıma Merkezinde Staj yaptım. İstanbul Başkent Üniversitesi Hastanesi Doku Tipleme ve Transplantasyon İmmünolojisi Laboratuvarında staj deneyimim var. Acıbadem İnsan İmmünoloji Merkezinde staj deneyimim var. Staj deneyimlerim sayesinde düzenli çalışma, takım çalışması, iyi iletişim becerileri ve pratik çalışma konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ayrıca üniversite eğitimim sırasında iyi derecede İngilizce ve orta derecede İspanyolca öğrendim. Öğrenmeye açık ve hızlı bir şekilde öğrenebilen ve uygulayabilen bir kapasitem olduğu için katkı sağlayacağımı düşünüyorum.