• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Depremzedeyim İş Arıyorum

Merhaba. Ben Yıldırım EROĞLU. Öncelikle 6 şubat pazartesi günü yaşanan deprem için T.C vatandaşı olarak çok üzgün olduğumu belirtir, Çetin ÜNSALAN beyfendi aracılığıyla da tüm kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletir, Allah'tan yaralılara acil şifa, ölmüşlere rahmet, acılı ailelerine baş sağlığı dilerim. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün "Hatay benim şahsi meselemdir" sözüne istinaden, bu vatanın evlatları olarak Hatay artık hepimizin şahsi meselesi olmuştur. Hatay'da ikamet ettiğim evim yıkıldı, bütün eşyalarımı ve tek gelir kaynağım olan dükkanımı kaybettim, eşim ve 3 çocuğum ile enkaz altından çıkarılıp memleketimizden ayrılmak zorunda kaldım. Kiraladığım küçük bir dükkan vardı ve burda televizyon tamirciliği yapıyor, elektrik-elektronik işleriyle ilgileniyordum. Maalesef ki deprem de dükkanım yıkıldı. Eşim, özel akademi hastanesinde temizlik görevlisiydi. Akademi hastanesi de bu üzücü olay da yerle bir oldu. Biri üniversite, diğeri lise, bir diğeri ise ortaokul olmak üzere 3 çocuk okutan bir aile babası olarak ne yazık ki işsiz kaldım ve ailemle beraber İstanbul'a geçici bir süreliğine baldızımın yanına yerleştik. Hak verirsiniz ki ülkemiz ekonomik şartların da normal düzey de geliri olan 3 çocuklu bir ailenin bile İstanbul da geçinmesi çok zorken, deprem de evini ve işini kaybetmiş, 3 çocuğu ve eşiyle orta da kalmış bir aile babası olarak ailemi geçindirmem hayli zor, hatta imkânsız olacaktır. Bu duruma kayıtsız kalmayacağınızdan adım kadar emin olarak bu başvuruyu yapıyorum. Her türlü elektrik-elektronik, tamir işlerini yapabilirim. Eşim Gülseren EROĞLU'NA ve kendime acilen iş arıyorum. Bu konu da yardımlarınızı bekliyorum ve duyarlılığınız için şimdiden eşim ve kendi adıma teşekkür ediyorum. Ek de iletişim bilgilerimizi paylaşıyor olacağım. Adres bilgileri şuan yanında kaldığımız baldızımın ev adresi, telefon numarası ise eşim Gülseren EROĞLU'NUN numarasıdır.
İletişim e-posta adresi: [email protected]

Ekler

• inbound194710215232126409.jpg
    inbound194710215232126409.jpg
    76,2 KB · Görüntülenme: 6