• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

MESLEKİ EĞİTİM VE İSTİHDAM PROJESİ

2023 yılı Genç İstihdamını Artırmak için Dijital Becerileri Geliştirme Projesi’ne (EMPACT) başvurular açıldı! Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (@WFP_TR) ve Hayata Destek (@hayatadestek) iş birliğinde yürütülecek eğitim programı konu başlıkları şunlar: dijital pazarlama, ön muhasebe, grafik tasarım. EMPACT by SES programı kapsamında hayata geçirdiğimiz projeye dahil olmak, 2 ay teknik ve 3 ay işbaşı eğitim alarak mesleki becerilerinizi artırmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz! Detaylı bilgi için link bio’da. Başvuru Kriterleri:  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ya da geçici veya uluslararası koruma kapsamında yer almak,  18-40 yaş arasında olmak,  İstanbul, Adana, İzmir, ve Mersin ilerinden birinde ikamet etmek,  Geçici veya uluslararası koruma kapsamında yer alan adaylar için bu illerden birinde kayıtlı olmak ve geçerlilik tarihi en az 6 ay önce başlayan kimlik sahibi olmak,  Sigortalı bir işte çalışmıyor olmak,  Tercihen 4 ya da 2 yıllık üniversite mezunu ya da son sınıf üniversite öğrencisi olmak veya meslek liselerinin ilgili departmanlarından mezun olmak,  Eğitim ve işbaşı eğitim programını düzenli takip için gerekli araçlara sahip ya da erişebilir olmak,  Eğitimleri takip edebilecek düzeyde yazılı ve sözlü Türkçe dil yetkinliğine sahip olmak,  Eğitimlere katıldıktan sonra bilişim ve muhasebe alanında çalışan şirketlerde işbaşı eğitim programına katılım taahhüdünde bulunmak. Katılımcı listeleri, başvuru tarihi öncelikli olarak değerlendirilecektir. Yukarıdaki kriterlere uygun ve depremden etkilenmiş adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir. KAYIT OL (https://ee.kobotoolbox.org/sOYFBW4v) Detaylı Bilgi ve İletişim: [email protected] #bilişim #teknoloji #eğitim #İşbaşıEğitim #SESileMeslekEdin #MeslegimHayat #önmuhasebe

Enketo Express for KoboToolbox​

ee.kobotoolbox.orgWFP_Sm_TR_080323.png

Malcolmpam

Yeni Üye
Hi! radyo.stendustri.com.tr

Did you know that it is possible to send message effectively and legally? We are proposing a new and innovative way of sending messages through feedback forms.
As Feedback Forms messages are considered important, they will not be marked as spam.
We are offering you an opportunity to try our service without charge.
We can deliver a maximum of 50,000 messages for you.

The cost of sending one million messages is $59.

This message was automatically generated.

We only use chat for communication.

Contact us.
Telegram - https://t.me/FeedbackFormEU
Skype live:contactform_18

Donnagon

Yeni Üye
Компания «Экобур» — ваш лучший партнёр в выполнении бурения скважин на воду. Если вам нужна скважина под воду, то обращение к нам — лучший выбор. Мы заботимся о вашем доступе к незагрязненной и качественной воде и предлагаем гарантированно высокий уровень сервиса. Бурение — наша специализация, и мы делаем это профессионально и эффективно. Благодаря нашему опыту и квалификации вы получите надёжные результаты. Мы работаем с разными видами скважин, включая скважины для воды. Наша цель — обеспечить вас доступной и качественной водой, независимо от особенностей вашего участка. Мы понимаем, что качественное бурение скважин не всегда связано с высокими затратами. Мы гордимся тем, что предлагаем нашим клиентам доступные цены при сохранении высокого качества услуг. Вам не придётся переплачивать за чистую воду — мы предлагаем самые лучшие решения для вашего бюджета.

Компания «Экобур» всегда учитывает индивидуальные нужды клиентов. Мы внимательно относимся к особенностям каждой задачи и предлагаем лучшие решения, ориентируясь на ваши потребности. Если у вас возникнут вопросы или вам потребуется дополнительная информация о наших услугах, посетите наш официальный сайт ekabur.ru. Там вы найдёте полезную информацию и сможете связаться с нашей командой, чтобы получить ответы на все интересующие вас вопросы. Мы всегда рады помочь вам обеспечить себя качественной водой с помощью бурения скважин. С нами вы можете быть уверены в верности и компетентности!