• Hoş geldiniz,

Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Qr Menüler Restoranların Cazibesi Oldu

karasoft

Yeni Üye
Merhaba herkese!

Karasoft Yazılım firması olarak bu forum sitesine yeni kayıt oldum ve herkese merhaba demek istedim. Ben Karasoft Yazılım'ın CEO'su Aycan'ım ve bu forum sitesinin yazılım geliştirme ve teknoloji hakkında bilgi edinmek için harika bir yer olacağını düşünüyorum.

Karasoft Yazılım, 2010 yılında kurulmuş bir yazılım geliştirme şirketidir. Şirketimiz, restoranlar ve kafeler için QR menü yazılımı geliştirmektedir. QR kod menüleri, restoranların ve kafelerin menülerini dijital ortama aktarmasına ve müşterilerin menüye telefonlarından erişmesine olanak tanır. Bu, restoranların ve kafelerin müşterilere daha iyi bir deneyim sunmasına ve maliyetlerini düşürmesine yardımcı olur.

QR kod menüleri, restoranlar ve kafeler için birçok fayda sağlar. Bunlardan bazıları şunlardır:

• Daha iyi müşteri deneyimi: QR kod menüleri, restoranların ve kafelerin müşterilerine daha iyi bir deneyim sunmasına yardımcı olur. Müşteriler, menüye telefonlarından erişerek menüde gezinebilir, yemekleri inceleyebilir ve sipariş verebilirler. Bu, müşterilere daha hızlı ve daha kolay bir deneyim sunar.
  • Daha düşük maliyetler: QR kod menüleri, restoranların ve kafelerin maliyetlerini düşürmesine yardımcı olur. Restoranlar ve kafeler, QR kod menüleri sayesinde menülerini basılı olarak üretmek zorunda kalmaz. Bu, maliyetleri önemli ölçüde düşürür.
  • Daha kolay güncelleme: QR kod menüleri, restoranların ve kafelerin menülerini daha kolay güncellemesine yardımcı olur. Restoranlar ve kafeler, menülerini telefonlarından kolayca güncelleyebilirler. Bu, menüdeki değişikliklerin müşterilerin hemen görmesini sağlar.
Karasoft Yazılım, restoranlar ve kafeler için QR kod menüsü yazılımı geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketimiz, müşterilere ihtiyaç duydukları tüm desteği ve hizmeti sunmaktadır. QR kod menüsü yazılımı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Herkese tekrar merhaba ve iyi forumlar!

Son güncelleme: