• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

MBW Calibration Türkiye distribütörü olduk!

Haziran 2020 tarihi itibariyle MBW Calibration Türkiye Distribütörü olduk.

MBW Calibration çiylenme noktası ölçümüne dayalı yüksek doğruluklu ölçüm cihazları ile nem ölçümü, kalibrasyonu ve SF6 gaz kalitesi analizi konusunda uluslararası alanda tanınmış, sektörün lider firmalarındandır.

MBW Calibration ürünleri ulusal metroloji enstitüleri dahil bir çok kalibrasyon laboratuvarında ve nem alanında cihaz üreten firmalarda referans cihaz olarak kullanılmaktadır. Ürünler aynı zamanda hem bölgesel hem de uluslararası alanda laboratuvarlar arası karşılaştırmalarda transfer standardı olarak kullanılmaktadır.

SF6 gaz kalitesi analizinde de sektörün lideri olan MBW, yine çiylenme noktası ölçüm teknolojisini kullanarak sık sık sensör değişimi gerektirmeyen ve yıllar boyunca yüksek doğruluk ve kararlılık sağlayan ürünler sunmaktadır.

MBW Calibration aynı zamanda nem kalibrasyonunda yaygın olarak kullanılan, alanında lider Thunder Scientific nem üreteçlerinin Avrupa bölgesindeki satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Firma ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için linki tıklayabilirsiniz.
MBW Calibration ürünlerini çok yakında sizlerle Netes web sitemizde paylaşmaya başlayacağız.
 

Ekler

  • mbw_social media2.jpg
    mbw_social media2.jpg
    728,3 KB · Görüntülenme: 0
Top