• Hoş geldiniz,

    Yeni bir iş ağı olan Endüstri Forum’a ÜCRETSİZ üye olarak değerli paylaşımlarınızı buradan da yaparsanız, akışta kaybolmaz ve sürekli okunur.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Pilz Endüstri 4.0’ın neresinde yer alıyor?

Can Cansağlar

Yeni Üye
"PILZ bugün, Endüstri 4.0’ın beyni ve merkezi olan veri işleme ve veri analitiği bölümünde yer alıyor. 2016 yılında iç organizasyon yapımızı Endüstri 4.0 projelerine uygun hale getirerek önemli bir alt yapı oluşturduk. Ayrıca üniversitelerden destek alan yazılım partnerliğimiz sayesinde veri analitiği konusunda önemli geliştirmelerle başarılı projelere imza atıyoruz.

Geliştirdiğimiz yazılımlar içerisinde üretim, bakım ve kalite süreçlerinde tahminleme yapan MOP App, enerji tüketim tahminlemesi yaparak tasarruf sağlayan ve verimlilik arttıran SEM App, İSG bilgisi ve işlevlerini tüm personele yayan mobil çözümümüz SOS App bulunuyor.

Aynı zamanda Türkiye sanayisine ilk kez kazandıracağımız çözümler mevcut. 2020 yılında sektör profesyonellerine ilk kez; sesli komutla çalışan robot yazılımımız ve PILZ bot adlı sanal teknik destek asistanımızı sunacağız.

Bunların dışında PILZ’in satış, mühendislik ve danışmanlık ekiplerinin kullandığı şirket içi süreç verimliliğini arttıran ve bulut tabanlı çalışan birçok yazılım çözümünü de geliştiriyoruz. Bu geliştirdiğimiz süreç çözümlerinin 32 ülkede PILZ şubeleri tarafından standart olarak kullanılmasını amaçlıyoruz."

PILZ Türkiye Genel Müdürü Yavuz ÇOPUR
 
Top